„Mosolyt az arcokra, melegséget a szívekbe”

2017. december 9-én iskolánk 20 tanulója és 3 pedagógusa Budapesten, a Magyar Technikai és Tömegsportklubok Országos Szabadidősport Szövetsége által rendezett „Mosolyt az arcokra, melegséget a szívekbe” sportrendezvényen vett részt.
Egész nap változatos feladatokban – váltóversenyek, darts, kapura rúgás, csúszókorongozás, szánkóhúzás, lézeres célba lövés, légpuskalövészet, – bizonyíthatták tanulóink ügyességüket és rátermettségüket. Iskolánk az összesítés után 12 csapat közül 4. helyezett lett, és nyereményként egy nagyon hasznos multifunkciós nyomtatónak örülhettünk. A gyerekek ajándékokkal és szép emlékekkel térhettek haza.
A tanulók nevében szeretnénk köszönetet mondani településünk önkormányzatának, hogy biztosította számunkra a buszt, ezáltal a rendezvényen való részvétel mindenki számára ingyenessé vált.

Gálosiné Fazekas Szilvia
pedagógus