Bogyiszlói diákok látogatása Dunaföldváron

Bogyiszlói általános iskolások látogatták meg városunkat és a Beszédes József Általános Iskolát január 21-én.

Dunaújvárosi színházi előadás előtt Fafkáné Simon Ildikó vezetésével a Vár és a Fafaragó Galéria kiállításait nézték meg, majd rövid séta következett a Duna-parton. A szabadtéri programokat ebéd és élő malomjáték követte a Beszédes József Általános Iskolában.

A negyven 5-6. osztályos diák kísérőikkel, Tar Katalin és Virág Éva tanárnőkkel sok élménnyel utazott tovább a Bartók Béla Művelődési Központ Toldi c. előadására.

Örülünk, hogy a nyári városismereti verseny és vendégeskedés után ismét településünket választották a pedagógusok egy rövid kikapcsolódásra.

Köszönjük Fafkáné Simon Ildikónak a készséges együttműködést és az élvezetes idegenvezetést. A fotókat Tar Katalin tanárnő készítette.