Sport eredmények


Iskolánk 7.b osztályos tanulója Sebestyén Ferenc uszonyos úszásban országos bajnoki címet szerzett és bekerült az ifi válogatott keretébe is.

Sebestyén Fecó   Magyar Uszonyos Úszó Ifi válogatott

Iskolánk 7.b osztályos tanulója Kertész Milán országos tenisz versenyeken dobogós helyezéseket ért el.

Kertész Milán

Kézilabda Diákolimpia megyei döntőn III., IV. korcsoportban résztvevő csapatok:

III.kcs neves III. korcsoport neves IV. korcsoport neves


csoport másolata

A LÖFAN Mazsorett Csoport, melynek számos tagja jelenleg vagy a múltban a Beszédes József Általános Iskola diákja volt, a pünkösdi hétvégét Debrecenben töltötte a XV. Magyar Mazsorett Bajnokságon. A csoport és a mazsorett történetében először fordult elő, hogy egy település mindhárom versenyző korosztályában aranyérmes lett.

A LÖFAN Mazsorett Csoport Cadet, Junior és Senior korosztályban a 2015. évi MAGYAR BAJNOK botos csoportos kategóriában.

Köszönettel tartozunk iskolánk jelenlegi tanulóinak kitartó munkájukért, az iskola vezetésének és a szülőknek a támogatásért.

Huszárikné Egervári Éva
LÖFAN Mazsorett Csoport elnöke

kicsik2   kicsik1

Iskolánk tanulói és a mazsorett csoport tagjai:
Stadler Hanna, Csizmadia Dalma, Csepeli Borka, Virág Lívia, Dobrovics Zoé, Pál Hanna, Csigi Alexandra, Szabó Petra, Bognár Annamária, Bognár Krisztina, Pataki Evelin, Maronyai Gréta, Szabó Kitti, Noszkó Dóra, Markovics Flóra, Duschnig Anna, Fülöp Nikoletta, Tóth Zsüliett, Nagy Vivien, Csesznek Réka

SZÉP VOLT LÁNYOK!


Kinder-Sport délután (farsang)
tovább >>


Rekordszámú nevezéssel zajlott le Bonyhádon az asztalitenisz diákolimpia megyei döntője, ahol kimagasló eredményeket értek el a dunaföldvári diákok:

V.-VI. korcsoport fiú egyéni:
ezüstérmes: Cziger Márton
bronzérmes: Illyés Roland

V.-VI. korcsoport lány egyéni:
ezüstérmes: Csizmadia Réka
bronzérmes: Magyari Rebeka

III.-IV. korcsoport fiú egyéni:
ezüstérmes: Sebestyén Gergely

III.-IV. korcsoport lány egyéni:
bronzérmes: Hegedűs Rebeka

I.-II. korcsoport fiú egyéni:
ezüstérmes: Sebestyén László
bronzérmes: Linka Zágon

III.-IV. korcsoport csapatverseny:
bronzérmes: Sebestyén Gergely, Takács Zoltán

Edző,felkészítő: Takács Zoltán

Gratulálunk, további sportsikereket kívánunk a résztvevőknek!

Asztalitenisz neves


Bringa Akadémia – Kun Ádám BMX világbajnok előadása
Fotók >>


Megyei első hely labdarúgásban

Labdarúgó Diákolimpia megyei döntőjén első helyezést ért el a Beszédes József Általános Iskola csapata.
A 2001-2002-es születésű korosztály, amely nagyrészt a Holler UFC-ben futballozik továbbjutott a pécsi országos döntőre, melyet június 15-17. között rendeznek meg.

focifeliratos