Alsó rajz

A 3-4.osztályosok közül 25 tanuló jelentkezett a rajzversenyre. A verseny napján 2 x45 perc alatt készültek el a népmese illusztrációk.

A díjazottak:
I. Csizmadia Dalma 4.a (felkészítő: Csányiné Varga Mónika)
II. Szabó Márk 4.b ( felkészítő: Götzingerné Sztanó Mária)
III. Gungl Zolna 4.a (felkészítő: Csányiné Varga Mónika)
IV. Kőszegi Kövér Anna 4.a (felkészítő: Csányiné Varga Mónika)
V. Czobor Csenge 3.a ( felkészítő: Kuti Mária)
VI. Papp Kata 4.b ( felkészítő: Götzingerné Sztanó Mária)

Gratulálunk az eredményekhez!

A Tudorka magazin márciusi rajzpályázatán
Ihász Bernadett iskolánk 4.a osztályos tanulója
I. helyezést ért el

Rajzpályázat témája: Kedvenc kisállatom
Gratulálunk további sikereket kívánunk!

Az őszi rajzpályázat eredményhirdetése a Beszédes József Általános Iskola alsó tagozatán
2013. november 14.

2004 óta minden évben hagyomány, hogy az alsó tagozaton meghirdetjük az őszi rajzpályázatot. Idén az őszi természet szépségeit lehetett megörökíteni a rajzokon. A pályázatra 129 rajz érkezett, ebből 54 munkát állítottunk ki, 12-t pedig díjaztunk. Az ünnepélyes eredményhirdetésre 2013. november 14-én került sor. Az eredményhirdetés alkalmából verseket, meséket, illetve dalokat hallhattunk az őszről. A díjakat az iskola „Együtt a Korszerű Oktatásért” alapítványa biztosította.

Eredmények >>