VIII. Fedorka SoseVolt VersNap

A Csizmazia Alapítvány a jövő ígéretes gyermekeiért 2019. április 6-án, nyolcadik alkalommal hirdetett országos versmondó versenyt azzal a céllal, hogy a ma élő költőkre, írókra, azok munkásságára irányítsa a fiatalok figyelmét.

A VIII. Fedorka SoseVolt VersNap országos versmondó versenyre a zsűri tagjai a Magyar Versmondók Egyesületéből érkeztek. A szakmai zsűri előtt iskolánk tanulói elismerésre méltó eredményekkel szerepeltek:

Ezüst minősítés és Reménység-díj: Bálint Fanni 3.a – Lengyel Judit
Ezüst minősítés: Kovács Lelle Éva 4.c – Széles Lászlóné
Bronz minősítés: Kövesdi Kata 3.a – Lengyel Judit
Bronz minősítés: Sűrű János 5.b – Sűrűné Győri Judit

Tanulóinknak, és felkészítő pedagógusaiknak szeretettel gratulálunk a kiemelkedő eredményhez! További sikereket kívánunk!