E-ellenőrző tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Iskolánk 2016/2017. tanévben vezette be az elektronikus napló használatát. Ebben a tanévben is ezt használjuk. A naplóhoz a KRÉTA rendszer elektronikus ellenőrző szolgáltatása is kapcsolódik. Az E-ellenőrzőt iskolánk honlapján (www.dbmiskolak.hu), a Beszédes József Általános Iskola kiválasztása után az E-ellenőrző menüre kattintva érhetik el.

A belépési adatok az alábbiak:
• a felhasználói azonosító: a tanuló oktatási azonosítója (11 jegyű szám, mely a diákigazolványon is megtalálható)
jelszó: a tanuló születési adatai (év, hónap, nap) szóköz nélkül, egymás után számjegyekkel leírva, pl. 19751201

Fontos! A felhasználó név és a jelszó nem változtatható meg. Amennyiben mégis megváltoztatják ezeket az adatokat, kizárhatják magukat az E-ellenőrzőből. Az intézmény nem tud segíteni a jogosultság visszaállításában.