Regélő mesemondó

2018. október 15-én rendezett 22. Regélő Paksi Mesemondón sikeresen szerepeltek iskolánk tanulói.

Arany minősítést kapott:
Bálint Fanni 3.a, Kövesdi Kata 3.a

Ezüst minősítést kaptak:
Juhász Dávid 8.d, Pápa Ákos 7.a, Hegedüs Fanni 3.c

Közönségdíjas lett: Bálint Fanni

Felkészítő tanárok:
Kőbányainé Szávolovits Ágnes, Tóthné Mészáros Tímea, Lengyel Judit

Gratulálunk a gyermekeknek és szüleiknek!

E-ellenőrző tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Iskolánk 2016/2017. tanévben vezette be az elektronikus napló használatát. Ebben a tanévben is ezt használjuk. A naplóhoz a KRÉTA rendszer elektronikus ellenőrző szolgáltatása is kapcsolódik. Az E-ellenőrzőt iskolánk honlapján (www.dbmiskolak.hu), a Beszédes József Általános Iskola kiválasztása után az E-ellenőrző menüre kattintva érhetik el.

A belépési adatok az alábbiak:
• a felhasználói azonosító: a tanuló oktatási azonosítója (11 jegyű szám, mely a diákigazolványon is megtalálható)
jelszó: a tanuló születési adatai (év, hónap, nap) szóköz nélkül, egymás után számjegyekkel leírva, pl. 19751201

Fontos! A felhasználó név és a jelszó nem változtatható meg. Amennyiben mégis megváltoztatják ezeket az adatokat, kizárhatják magukat az E-ellenőrzőből. Az intézmény nem tud segíteni a jogosultság visszaállításában.

Szakszervezeti hírek

A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.évi XXXIII. tv. hatálya alá tartozó munkáltatóknál működő szakszervezetek reprezentativitásának megállapításáról a 24/2011. (III.9.) Korm. rendelet rendelkezik.

A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Paksi Tankerületéhez tartozó köznevelési intézmények vonatkozásában reprezentatív szakszervezetek:

Pedagógusok Szakszervezete
Magyar Zeneművészek és Táncművészek Szakszervezete